info@baosentyre.com

Opony przemysłowe

Opony przemysłowe stosowane są do ładowarek, maszyn, koparek, wózków widłowych, walców oraz wielu innych. Takie ogumienie głównie charakteryzuje jego typ, rozmiar felgi docelowej, rodzaj i głębokość bieżnika.

Ogumienie do pojazdów przemysłowych można dzielić na III klasy ze względu na budowę: przemysłowe diagonalne, diagonalne z opasaniem, radialne (promieniowe). Inną stosowaną klasyfikacją jest rozróżnienie opon pod kątem rodzaju maszyny na której będą pracować.

Przed zakupem powinniśmy dokładnie przemyśleć w jakich warunkach będą użytkowane opony, jaką mają mieć maksymalną ładowność oraz czy potrzebujemy opon radialnych czy diagonalnych (znaczna różnica w cenie). Zwracajmy uwagę również na to ilu przekładkowe są takie opony oraz jaka jest ich konstrukcja. Bieżnik to warstwa styczna z powierzchnią po jakiej będzie poruszać się pojazd, w związku z tym konstrukcja bieżnika, jego grubość są bardzo istotne. Na przykład inny bieżnik opony będzie dedykowany dla wózka widłowego, który jeździ na terenie magazynu, a inny dla koparki, która wykonuje prace na budowie w błocie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą opon przemysłowych: do koparek, mini-ładowarek, ładowarek, wózków widłowych, podnośników, wózków teleskopowych i innych. Służymy pomocą i fachową poradą w zakresie doboru produktów.


Categories

Contact Us

Contact: Baosen Tyre

Phone: 0532-87961819

Tel: 0532-87961819

Company: Qingdao Baosen Tyre Co.,LTD

Add: No.10 Liaoyang East Road Qingdao China

Scan the qr codeClose
the qr code