info@baosentyre.com

Opony dostawcze

Opony dostawcze to opony stosowane w samochodach o dużej ładowności. Opony do samochodów dostawczych powinny się charakteryzować dużą ładownością i odpowiednią wytrzymałością która zapewni bezpieczeństwo podróży a także bezpieczeństwo ładunku. Im wyższa wytrzymałość takiej gumy dostawczej tym większe również przebiegi pojazdu użytkowanego.

Kupując opony dostawcze powinniśmy zastanowić się nad segmentem w jakim znajduje się nasze auto dostawcze, są przecież auta dostawcze ciężkie i małe Vany. Starając się jednoznacznie określić potrzeby naszego samochodu musimy przyjrzeć się indeksowi ładowności, określającemu nośność koła. Im więcej nasze auto dostawcze waży lub im więcej ładunku przewozimy musimy miećnowe opony dostawcze z wyższym indeksem ładowności. Przy założeniu ogumienia z niższym indeksem ładowności pod naporem ładunku po prostu mogą nie wytrzymać i mogą ulec uszkodzeniu.

Wszystkie produkty oznaczane indeksem C, który występuje w nazwie opony po średnicy podanej w calach np. R16C w rozmiarze 225/65r16C. Niejednokrotnie spotykamy się z oponami które mają duży indeks ładowności a nie posiadają literki C są to przeważnie opony właśnie do Vanów. Kupując opony dostawcze powinniśmy się sugerować przede wszystkim ich zastosowaniem i parametrami, które pozwolą nam określić w jakich warunkach mogą być użytkowane.

Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów oferujemy porady i pomoc przy zakupie gum do samochodów dostawczych.

Categories

Contact Us

Contact: Baosen Tyre

Phone: 0532-87961819

Tel: 0532-87961819

Company: Qingdao Baosen Tyre Co.,LTD

Add: No.10 Liaoyang East Road Qingdao China

Scan the qr codeClose
the qr code